Верифікований профіль
7
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
15
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
856
Останній візит на сайт
вчора

Продаж квартир (4)

  • АН Стандарт
    135 000 $
    900 $/м²

    Князя Ярослава Мудрого просп., 32

    4 кімнати
    150 / 70 / 55 м²
    поверх 22 з 23
    вчора
    БЕЗ КОМІСІЇ! ДЕРЖПРОГРАМА! Продам квартиру в одному з найбільш затребуваних будинків Київського району на пр. Ак. Глушка, побудованому БК «Стікон». Цей дворівневий пентхаус площею 150 квадратних метрів — ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт і якість. На першому рівні розташовані хол, кухня-вітальня з виходом на лоджію, звідки відкривається приголомшливий панорамний вид на місто та море, а також спальня та санвузол із душовою кабіною. На другому рівні — три затишні спальні, другий санвузол із ванною та технічна кімната. Ремонт виконано у світлих тонах із використанням лише якісних матеріалів. У квартирі залишаються всі вбудовані меблі та побутова техніка. Охоронна служба забезпечує ком...
    Рієлтор
  • АН Стандарт
    80 000 $
    1 111 $/м²

    Лесі Українки просп. (Гагаріна), 19-Б

    2 кімнати
    72 / 40 / 14 м²
    поверх 21 з 25
    2021 рік побудови
    вчора
    БЕЗ КОМІСІЇ! Пропонуємо до продажу 2-кімнатну квартиру в одному з найбільш затребуваних житлових комплексів Одеси — ЖК «Чотири сезони». Будинок 19 Г, четверта секція здана. Площа: 72 м². Поверх: 21-й. Планування: дві окремі спальні та простора кухня з виходом на велику лоджію. Панорамний вигляд: на сквер та море. Стан: від будівельників — реалізуйте свій проект без перероблення чужого ремонту. ЖК «Чотири сезони» — це сучасний комплекс із розвиненою інфраструктурою, охороною та затишною територією. Можливий оперативний перегляд, ключі у рієлтора.
    Рієлтор
  • АН Стандарт
    110 000 $
    1 571 $/м²

    Аркадійське плато вул. (Гагаринське плато), 5а к2

    2 кімнати
    70 / 38 / 12 м²
    поверх 10 з 19
    2012 рік побудови
    вчора
    У продажу квартира біля моря в ЖК «2 Перлина» — ідеальний варіант для життя. Площа 70 м², дві роздільні кімнати, кухня з балконом. Стан від будівельників, можливість створити свій дизайн і затишок. Виконано чорнові роботи: шпаклівка, стяжка, лічильник на опалення. Головна перевага — південно-східний вид на море, який створює атмосферу спокою та комфорту щодня. Комплекс забезпечує безпеку: закрита територія, охорона 24/7, відеоспостереження, підземний паркінг. Район насичений інфраструктурою: супермаркети, школи, ТЦ, ресторани, парк Перемоги, море та пляжі. Квартира для тих, хто обирає життя біля моря.
    Рієлтор
  • АН Стандарт
    34 000 $
    1 478 $/м²

    Полковника Гуляєва просп. (Маршала Жукова), 111

    1 кімната
    23 / 15 / 8 м²
    поверх 6 з 17
    2019 рік побудови
    вчора
    Компактна та функціональна студія з ремонтом на Таїрова Затишна квартира студійного типу з продуманим зонуванням — ідеальне рішення для комфортного життя в компактному просторі. Світла, з великими вікнами та сучасним ремонтом, вона повністю готова до заселення. 6 поверх / 18-поверхового будинку. Невелика площа грамотно розподілена: виділено кухню та обідню зону, простір для відпочинку та передбачено місця для зберігання речей. Великі вікна забезпечують гарне природне освітлення. Квартира з сучасним ремонтом у спокійних відтінках, що створюють відчуття затишку. Повністю готова для проживання без додаткових вкладень. Новий автономний житловий комплекс із генератором. Район Таїрова — розвин...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість